Klub Kulturalne Zacisze – Gminna Biblioteka Publiczna "Kulturoteka" w Cegłowie

Zespół KKZ

Dyrektor:
Tadeusz Paweł Lempkowski

 

Inspektor danych osobowych:

  • Dariusz Padała,

kontakt: inspektor@cbi24.pl

Gminna Biblioteka Publiczna

  • Małgorzata Śluzek – Wicedyrektor Biblioteki – kustosz, koordynacja projektów edukacji bibliotecznej i kulturalnej, promocja, Koło Literackie
  • Anna Gałązka – bibliotekarz, promocja, administracja – Baśniowe Popołudnie dla dzieci
  • Małgorzata Kowalska – główna księgowa
  • Renata Cyran – pracownik gospodarczy

Klub Kulturalne Zacisze

Pracownicy, współpracownicy, instruktorzy, koordynatorzy: 

  • Dorota Wójcik –  instruktor plastyki,warsztaty plastyczne, promocja, koordynacja, administracji
  • Joanna Podstawka – pracownik  gospodarczy
  • Zbigniew Bajszczak – konserwacja, transport
  • Bogusław Filipiec – konserwator zieleni, prace techniczne i konserwacyjne
  • Barek Żelazowski – kierownik Hali Sportowo Widowiskowej – współpraca, koordynacja projektów i zajęć na hali
  • Katarzyna Korzeń  – kierownik GOPS w Cegłowie – współpraca, koordynator projektów
  • Anna Cegiełka, Krystian Tarczyński – warsztaty wokalne, indywidualna emisja głosu
  • Magdalena Kołtuniuk –  Studio Tańca Mako – Taniec Towarzyski
  • Kaja Pawłowska – warsztaty tańca nowoczesnego, zespół taneczny
  • Joanna Pomarańska – Zumba dla dorosłych, Zumba Kidss
  • Aneta Leszczyńska – program profilaktyki prozdrowotnej – Joga
  • Karol Piątkowski – nauka gry na saksofonie i keyboardzie
  • Maciej Wójcicki – sensej, Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushin
  • Jolanta Kowalczyk – Zespół Zorza
  • Stanisław Woźnica – Zespół Zorza – współpraca muzyczna
  • Anna Kotuniak – Zespół Podciernianki – Wioska Kulinarna w Podcierniu – współpraca
  • Zofia Wójcik – Zespół Posiadały – Świetlica OSP w Posiadałach – współpraca projektowa
  • Mariusz Roguski – kursy komputerowe, internet dla seniora, piwnica „Pod Lazarusem”
  • Edyta Gałązka – gimnastyka lecznicza o charakterze rehabilitacyjnym
  • Bartosz Wąsowski – klocki Lego, podstawy programowania, ROBOTYKA
  • Radosław Bogusz – prezentacje i wykłady żywieniowe
  • Aleksandra Kozłowska – dietetyka, porady zdrowego stylu życia
  • Grażyna Stelmachowska Kowalska – Gospodarstwo Ekologiczne Grajan – współpraca
  • Grażyna Osica – nordic walking
  • Julia Lisiecka – drużyna zuchowa i harcerska,
  • Bartek Słodownik – gry komputerowe i planszowe
  • Bartłomiej Buczkowski – piwnica „Pod Lazarusem”
  • Alina Kaska – Związek Emerytów i Rencistów
  • Aleksandra Piotrowska – Letnia i Zimowa Akademia Talentów
  • Zofia Piotrowska – Letnia i Zimowa Akademia Talentów
  • Radosław Boryszewski – Letnia i Zimowa Akademia Talentów
  • Paulina Wójcik – Zimowa Akademia Talentów
  • Anna Deretkiewicz – Stowarzyszenie Trzeci Sektor
  • Jolanta Płochocka – poradnia psychologiczna, terapia rodzinna
  • Sylwia Skalska Klukowska – warsztaty kosmetyczne i wizażu
  • Waldemar Kielichowski – nauka gry na gitarze klasycznej, akordeon, warsztaty fotograficzne i edytorskie
  • Radosław Podobas – warsztaty plastyczne i grafika dla młodzieży – zajęcia czasowo zawieszone
  • Tadeusz Lempkowski – karaoke, warsztaty teatralno – muzyczne
  • Joanna Jędrzejak – język angielski dla dzieci i dorosłych
  • Grażyna Drabarek –  Zarząd Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku
  • Zofia Wójcik – Zarząd Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku
  • Mariusz Roguski – Stowarzyszenie „Lazarus”

Poniżej do pobrania Statut Stowarzyszenia Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku w Cegłowie: