Klub Kulturalne Zacisze – Gminna Biblioteka Publiczna "Kulturoteka" w Cegłowie

Kolejność przesłuchania uczestników IV Cegłowskiego Festiwalu Muzycznego o Grand Prix Statuetkę Złotej Sójki

Kolejność przesłuchania uczestników IV Cegłowskiego Festiwalu Muzycznego o Grand Prix Statuetkę Złotej Sójki pod Patronatem Wójta Gminy Cegłów.

GODZINA 12.00
„MICHERKI” ZESPÓŁ „LIPKA”

„THE CALLING”

„MONODIA”

 

 

 

AGATA DE MEZER
KATARZYNA ŻUR 12 LAT „GWIAZDĄ BYĆ”

„WHEN WE WERE  YOUNG”

ZGŁOSZENIE INDYWIDUALNE
JULIA HAWRYLUK 17 LAT ANNA OSMAKOWICZ
JOANNA CHORUTA 23 LAT „ŻYJ KOLOROWO”

„TAKI CUD I MIÓD”

ANNA OSMAKOWICZ
WERONIKA PLISZKA 16 LAT „TANGO NA GŁOS, ORKIESTRĘ I JESZCZE JEDEN GŁOS”

„BABY ONE MORE TIME”

ANNA OSMAKOWICZ
OLGA CICHOWLAS 11 LAT „ONE LAST TIME”

„ŁOWCY GWIAZD”

 

 

 

 

ANNA OSMAKOWICZ
7. MARIA SEWERYNIK 11 LAT „CARMEN”

„TĘSKNO MI”

 

 

 

 

ANNA OSMAKOWICZ  
GODZINA 13.00
8. JULIA LESNIEWSKA 14 LAT „MY HEART WILL GO ON”

„SEN O WARSZAWIE”

ANNA OSMAKOWICZ  
9. PATRYCJA SZCZEPAŃSKA 21 LAT „ DZIŚ PÓŹNO  PÓJDĘ SPAĆ”

„ONE MORE LIGHT”

ANNA OSMAKOWICZ  
10. MAŁGORZATA GALIK  KORYCIŃSKA 32 LATA „WOMAN IN LOVE”

„NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY KROK”

ANNA OSMAKOWICZ  
11. AMELIA ZĄBEK 9 LAT + CHÓREK „ ALLELUJA”

„CZERWONE JAGODY”

ANNA OSMAKOWICZ  
12. LIDIA SUCHOŻERBSKA 12 LAT „SPOKÓJ”

„ŁOWCY  GWIAZD”

ANNA OSMAKOWICZ  

 

GODZINA 14.00
15. DZIKI – ASZWOJ ZESPÓŁ „ZEGARMISTRZ ŚWIATŁA”

„SZTUKA LATANIA”

ANNA OSMAKOWICZ

 

 

 

 

 

16. Julia Mróz 11 LAT „PO RAZ PIERWSZY WIDZĘ BLASK”

„POGODA DUCHA”

JUSTYNA SPRAWKA
17. Dariusz Sadowski 43 LAT „MASKA”

„WSTAŃ I POKAŻ”

 

 

 

 

IZABELA RZYSZKIEWICZ
18. Jan Majewski 15 LAT RENATA MAJEWSKA
19. Karolina Bajer 10 LAT „ TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE”

„BYĆ KOBIETĄ”

DOROTA MORAWSKA- JÓSROLL
20. Julia Wolska  15L 15 LAT „SHALLOW”

„NIEWIELE CI MOGĘ DAĆ”

KATARZYNA AMBROŻY

 

 

 

 

 

21. Ola Zubek ,

Patrycja Niedziółka

17 LAT UNCOVER

„JAKI BYŁ TEN DZIEŃ”

DARIUSZ NIEDZIÓŁKA
GODZINA 15.00
22. Amelia Kaczmarczyk 13 LAT „TO MÓJ CZAS”

„IT’S OH SO QVIET”

MARCELINA WOŹNA
23. Justyna Wykowska 34 LAT
24. „Siostry Haraszczuk”

MILENA HARASZCZUK

WERONIKA HARASZCZUK

Duet „KOLOROWY WIATR”

„POKOCHAJMY DRZEWA”

ANNA KOZAK
25. Oliwia Piwek  9L 9 LAT „DUSZKI LEŚNE”

„KOLOROWE DZIECI”

ANNA TARCZYŃSKA
26. Aleksandra Kalata 14 LAT „BYĆ KOBIETĄ”

„RADIOACTIVE”

ANNA TARCZYŃSKA
27. Łucja Kwiatek 11 LAT „KOT BEZ OGONA”

„NIEDOROSŁA MIŁOŚĆ”

ANNA TARCZYŃSKA
28. Magdalena Michalak 11 LAT „MELUZYNA”

„KIEDY JESTEŚ TU”

ANNA TARCZYŃSKA

 

 

 

 

 

GODZINA 16.00
29. Oliwia Wierzchowska 17 LAT „JESTEM KAMIENIEM”

„TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE”

LIDIA WIERZCHOWSKA
30.  „Kądziołeczka” Zespół Ludowy „WEŹ MNIE KONIKU”

„SZEDŁEM SOBIE DRÓŻYNECZKĄ”

„ZAGRAJ MI MUZYKO”

ANNA PŁATEK
31. Justyna Glaszewska 15 LAT „GDZIE TO SIÓDME MORZE”

„NO ONE BUT YOU”

 

 

 

 

IZABELA GLASZEWSKA
32. Aleksandra Kielczyk

 

 

 

 

 

 

33. Zuzanna Rodzik 11 LAT „PÓŁ KROKU STĄD”

„BIEGNIJ PRZED SIEBIE”

 

 

 

 

ANNA TARCZYŃSKA
34. Igor Wierciński 10 LAT „KONIK NA BIEGUNACH”

„ZAKAZANY OWOC”

ANNA TARCZYŃSKA
35. Liliana Poncyliusz 8 LAT „CZERWONE JABŁUSZKO”

„POMÓŻ TWILIGHT SPORKLE”

ANNA TARCZYŃSKA
36. Dominika Urbanek 10 LAT „CO POWIE TATA”

„KOLOROWE DZIECI”

ANNA TARCZYŃSKA
37. Robert Barszczewski 16 LAT „BĘDZIESZ MOJĄ PANIĄ”

„ZA TOBĄ PÓJDĘ JAK NA BAL”

ANNA TARCZYŃSKA
38. NATALIA ROKICKA 7 LAT „TANIEC MAI”

„MUCHA W MUCHOLOCIE”

ANNA TARCZYŃSKA
39. Teresa Kowalska 63 LAT „POWRÓCISZ TU”

„TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE”

ANNA TARCZYŃSKA
40. SYLWIA KONDRAT ANNA OSMAKOWICZ